bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 lipca 2015
  • wyświetleń: 9088

Śmiertelny wypadek, są świadkowie?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policja poszukuje świadków wypadku, w którym śmierć poniósł 31-letni motocyklista. Do zdarzenia doszło w niedzielę 5 lipca około godziny 10.00 na drodze S1 w Bielsku-Białej.

wypadek motocyklisty
Miejsce wypadku - ul. Bohaterów Monte Cassino · fot. Bielsko-Biała i okolice - informacje drogowe


Z ustaleń wynika, że 44-latka kierująca Nissanem Note podczas zmiany pasa ruchu zmusiła kierującego Fiatem Punto do gwałtownego hamowania. 55-letni kierowca Punto chcąc uniknąć zderzenia zjechał na lewy pas jezdni i uderzył w hondę CBR kierowaną przez 31-letniego bielszczanina. Ranny motocyklista został przewieziony do szpitala. Niestety, pomimo wysiłków lekarzy zmarł na skutek doznanych obrażeń. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że kierujący osobówkami byli trzeźwi. Śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

Świadków wypadku prosimy o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121280, nr alarmowe 997 lub 112, adres e-mail: kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj