bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 lipca 2015
  • wyświetleń: 1838

Mistrzostwa Polski: sukces hokeistów

Dwie bielskie drużyny - LUCE Pasjonaci i LUCE Bielsko-Biała - wzięły udział w tegorocznych rozgrywkach Polskiej Ligi Hokeja na Rolkach. LUCE Bielsko-Biała awansowała do finałowej "ósemki" i w ubiegłą sobotę oraz niedzielę walczyła w Turnieju Finałowym w Łodzi.

5. miejsce hokeistów z Bielska-Białej na Mistrzostwach Polski - 06.2015 · fot. W. Buszta, LUCE Bielsko-Biała


Mistrzostwo Polski zdobyła Polonia Bytom pokonując w finale Marsjan Opole. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Gdańska, która okazała się lepsza od drużyny z Janowa. Bielszczanie zajęli 5. miejsce wyprzedzając hokeistów z Łodzi, Wrocławia, Chojnic, Brwinowa oraz Malborka.

- Na pewno był to udany występ naszej drużyny w Polskiej Lidze Hokeja na Rolkach. Walczyliśmy jak równy z równym z dużo bardziej utytułowanymi i doświadczonymi drużynami. Niestety brak dwóch podstawowych obrońców w ostatnim meczu pozbawił nas szans na walkę o medale. Ale w przyszłym roku zrobimy wszystko, żeby poprawić tegoroczny wynik i wrócić z medalami z Mistrzostw Polski - powiedział po meczu 19-letni Krzysztof Dudkiewicz - drugi kapitan LUCE Bielsko-Biała.

BM / bielsko.info, źródło: LUCE Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.