bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 lipca 2015
  • wyświetleń: 4746

Nowi komendanci w komisariatach

W środę przed południem odbyły się oficjalne wprowadzenia nowego komendanta Komisariatu Policji IV oraz Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej. Rozkazy wręczył I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej nadkom. Krzysztof Czaja.

Zmiany w kierownictwie bielskich komisariatów - 1.07.2015 · fot. KMP w Bielsku-Białej


Komendantem Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej został kom. Radosław Gruchała, dotychczasowy Zastępca Komendanta tej jednostki, natomiast podinsp. Mirosław Kusak dowodzący do wczoraj KP IV, w drodze awansu został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta największego bielskiego komisariatu przy ul. Traugutta. Obecnego gospodarza Komisariatu IV na stanowisku zastępcy zmieni kom. Jacek Śliwka dotychczasowy szef kadr bielskiego garnizonu.

Nowo powołani komendanci podziękowali za dotychczasową współpracę policjantom i pracownikom KP IV, a obejmując nowe stanowiska prosili o wyrozumiałość i życzliwość zobowiązując się jednocześnie do dbania o dobre relacje ze współpracownikami oraz do wytężonej pracy na rzecz kierowanych jednostek.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.