bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 listopada 2010
  • wyświetleń: 3172

56-latka zatrzymana za kradzież

Policjanci komisariatu I zatrzymali w środę 56-letnią kobietę, podejrzaną o kradzież mieszkaniową. Za przestępstwo to sprawczyni może trafić do wiezienia nawet na 5 lat.

Do zdarzenia doszło w jednym z bielskich mieszkań przy ulicy Lipnickiej, gdzie kobieta była gościem i uczestniczyła w suto zakrapianej alkoholem imprezie. W czasie, gdy gospodarz już spał, wyniosła z jego domu laptopa, telefon komórkowy i charakterystyczny scyzoryk z rękojeścią w kształcie krokodyla.

Następnego dnia mężczyzna powiadomił o kradzieży policjantów. Jednocześnie wycenił wartość skradzionych rzeczy na blisko 3 tysiące złotych.

Stróże prawa nie mieli większych problemów z ustaleniem złodzieja. W mieszkaniu kobiety odnaleźli, między innymi skradziony scyzoryk. Laptopa sprawczyni zdążyła oddać do lombardu, z którego wykupił go jej syn, nieświadomy tego, że sprzęt pochodzi z kradzieży. Odzyskane przedmioty zwrócono właścicielowi. Za kradzież kobiecie grozi teraz 5 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.