Reklama

Wiadomości

  • 26 czerwca 2015
  • 27 czerwca 2015
  • wyświetleń: 3875

Policyjny pościg za motocyklem

W czwartek około godz. 18.30 na ul. Kaskadowej policjanci zauważyli mężczyznę kierującego motorem crossowym marki suzuki, który nie posiadał wymaganych tablic rejestracyjnych. Kiedy próbowali go zatrzymać, ten podjął ucieczkę.

Policjanci podjęli pościg. W pewnym momencie mężczyzna utracił panowanie nad pojazdem, wywrócił się, lecz próbował kontynuować ucieczkę w wyniku czego uderzył w radiowóz powodując jego uszkodzenie.

Zatrzymanym okazał się 31-letni mieszkaniec Bielska-Białej, który jak się okazało nie posiadał uprawnień do prowadzenia motocykli. Za jazdę bez uprawnień groził mu mandat karny w wysokości 300 zł, a tak za swoje „wyczyny” otrzymał 500 zł mandatu za spowodowanie kolizji, zatrzymano mu prawo jazdy, a za niezatrzymanie się do kontroli skierowano wniosek do sądu, który może się zakończyć nawet 5000 zł grzywny oraz orzeczeniem zakazu prowadzenia pojazdów.

ups / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj