Reklama

Wiadomości

  • 14 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2447

Korekta rozkładu jazdy na kolei

Za nami:

W niedzielę 14 czerwca wprowadzone zostaną zmiany w rozkładzie jazdy pociągów. Będą one obowiązywać do 31 sierpnia br.

rozkład PKP
Korekta rozkładu jazdy na kolei · fot. bielsko.info


Jest to czwarta korekta rozkładu jazdy z sześciu planowanych przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe (PLK) SA. Z uwagi na przerwę wakacyjną w obecnej organizacji roboty torowe koordynowane przez PKP PLK zostaną zintensyfikowane, co przełoży się zarówno na rozszerzenie zakresu, jak i długości przeprowadzonych remontów i modernizacji.

Pomiędzy Katowicami a Bielskiem-Białą będą prowadzone prace związane z wymianą elementów nawierzchni torowej oraz wzmacnianiem podtorza w kilku lokalizacjach. Będzie wiązało się to z utrudnieniami w postaci kilku wariantów kursowania dla większości pociągów na linii S5 oraz częściowo pociągów na liniach S6 i S7/71.

Ze szczegółowymi godzinami odjazdów oraz terminami kursowania pociągów można zapoznać się w Liniowym Rozkładzie Jazdy Kolei Śląskich oraz w internetowych wyszukiwarkach połączeń i na plakatach sporządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe SA (dostępnych m.in. na dworcach kolejowych i peronach).

Podobnie jak podczas poprzednich aktualizacji rozkładu, również i tym razem pracownicy Kolei Śląskich będą informować podróżnych o powyższych zmianach w rozkładzie jazdy. Informatorzy będą obecni na głównych dworcach w województwie śląskim - można ich łatwo rozpoznać po pomarańczowych kamizelkach z logo spółki.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.