Reklama

Wiadomości

  • 13 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1787

Miasto stara się o modernizację roku

Kolejny raz inwestycje przeprowadzone w Bielsku-Białej biorą udział w prestiżowym plebiscycie "Modernizacja Roku". Głosować można na m.in. termomodernizację budynku ZSO im. Armii Krajowej.

Termomodernizacja ZSO
Termomodernizacja ZSO · fot. UM Bielsko-Biała


W kategorii "Elewacje i termorenowacje" można głosować na budynki mieszkalne przy ul. Cieszyńskiej 39, ul. Piłsudskiego 46 oraz ul. 11 Listopada 64. W tej samej kategorii znalazła się także inwestycja "Termomodernizacja budynku wraz z montażem kolektorów słonecznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Armii Krajowej ul. Sternicza 4". Głosowanie internetowe na najpopularniejsze modernizacje w Polsce rozpoczęło się 10 czerwca. Głosy można oddawać na stronie internetowej http://www.modernizacja-roku.pl.

Celem plebiscytu "Modernizacja Roku" jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku, wyróżniających się szczególnymi walorami. Organizatorom chodzi również o propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocję modernizacji, a także przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych bez realizacji nowych inwestycji.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.