Reklama

Wiadomości

  • 9 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2341

Kto był świadkiem tych wypadków?

W ostatnim czasie na terenie miasta i powiatu bielskiego doszło do kilku poważnych zdarzeń drogowych, których przyczyny badają bielscy policjanci. Mundurowi poszukują świadków wypadków, w tym dwóch śmiertelnych.

1 czerwca około godz. 06.10 w Bielsku-Białej na drodze S69 kierujący motocyklem marki BMW jadąc w kierunku Cieszyna z nieustalonych przyczyn uderzył w tył naczepy marki Krone zespołu pojazdów m-ki Daf, który ruszał z powierzchni wyłączonej z ruchu po naprawie awarii, w wyniku czego kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu.

31 maja około godz. 20.50 w Czechowicach-Dziedzicach na drodze DK1 jadący w kierunku Katowic motocykl marki Honda otarł się o samochód marki Seat Ibiza po czym uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego Scania, wskutek czego kierujący motocyklem mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

25 maja około godz. 14.40 w Bielsku-Białej na ulicy Andersa kierująca samochodem marki Skoda Fabia jadąc ulicą Andersa w kierunku Hulanki nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej i wjechała na skrzyżowanie przy czerwonym świetle doprowadzając do zderzenia z kierującym samochodem marki Skoda Octavia, który wyjeżdżał z Makro. W wyniku zdarzenia kierujący samochodem Skoda Octavia doznał obrażeń ciała i pozostał na leczeniu w szpitalu.

24 maja około godz. 02.40 w Bielsku-Białej na ulicy Grażyńskiego kierująca samochodem marki Mazda Demi jadąc ulicą Grażyńskiego na łuku drogi nie dostosowała prędkości, a następnie utraciła panowanie nad kierowanym pojazdem, po czym zjechała z jezdni i uderzyła w budynek nr 74, w wyniku czego pasażerka samochodu Mazda doznała obrażeń ciała i pozostała na leczeniu w szpitalu.

Prosimy wszystkie osoby, które były świadkami tych wypadków o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, nr tel. (033) 812-12-80 lub najbliższą jednostką policji - nr alarmowe 997 lub 112.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj