Reklama

Wiadomości

  • 8 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2736

Jechał 105 km/h w zabudowanym

Pszczyńscy policjanci zatrzymali "miłośnika" szybkiej jazdy. 39-letni bielszczanin na drodze DW 939 w Łące jechał z prędkością 105 km/h. W efekcie kierowcy Audi przyjdzie pożegnać się z prawem jazdy na 3 miesiące.

policja, radar
Kierowca Audi przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h · fot. KPP Pszczyna


Droga DW 939 przecina małą miejscowość w powiecie pszczyńskim na dwie części. Na łąckim odcinku tej trasy kierowcy muszą zwolnić do 50 km/h. Spowodowane jest to głównie ruchem pieszych, a w szczególności dzieci idących do szkoły podstawowej i na plac zabaw. Nie bez znaczenia pozostają także liczne w tym miejscu budynki mieszkalne i centralny plac we wsi.

Wyjątkowo niebezpieczne było zachowanie na drodze, przejeżdżającego tamtędy 39-letniego kierowcy Audi z Bielska-Białej. Policjanci zmierzyli prędkość z jaką się poruszał i w pierwszej kolejności zatrzymali jego samochód, a później prawo jazdy. Radar pokazał 105 km/h! Teraz zostanie wydana przez starostę decyzja, zgodnie z którą przyjdzie mu rozstać się ze swoim prawem jazdy na 3 miesiące.

ups / bielsko.info

źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.