Reklama

Wiadomości

  • 6 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2204

18-latek okradł współpasażerkę

Bielscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który podczas podróży busem relacji Kraków - Cieszyn postanowił wzbogacić się o telefon swojej współpasażerki. Dzięki szybkiej reakcji okradzionej oraz postawie kierowcy sprawca szybko trafił w ręce stróżów prawa. Grozi mu 5 lat więzienia.

Około północy z 3-go na 4-go czerwca 18-letni mieszkaniec Bielska-Białej podróżował busem. Siedział obok kobiety, która w pewnym momencie zasnęła. Mężczyzna wykorzystując okazję zabrał śpiącej współpasażerce telefon komórkowy o wartości około 550 zł. Kiedy kobieta obudziła się i zorientowała, że straciła telefon, poinformowała kierowcę, który zatrzymał pojazd, aby poszukać zguby.

Gdy sprawca został poproszony o wstanie, z jego kieszeni wypadła bateria ze skradzionego aparatu. Wezwani na miejsce policjanci z wydziału prewencji zatrzymali młodzieńca, któremu postawiono już zarzut kradzieży, za co może mu teraz grozić nawet do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.