Reklama

Wiadomości

  • 6 czerwca 2015
  • 7 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2394

Zatrzasnął się w skradzionym aucie

Około 2.00 nad ranem bielska policja otrzymała zgłoszenie o mężczyźnie, który usiłował ukraść Fiata Seicento. Sprawca nakryty na gorącym uczynku przez właściciela pojazdu zamknął się w środku i nie chciał otworzyć.

Do zdarzenia doszło w nocy z 4-go na 5-go czerwca, kiedy to mieszkaniec powiatu bielskiego zaalarmowany przez psa zobaczył, że zaparkowany dzień wcześniej przed bramą posesji samochód stoi na środku drogi, a wewnątrz siedzi jakiś mężczyzna. Kiedy intruz zobaczył zbliżającego się właściciela pojazdu zamknął się od środka i nie chciał wyjść.

Po pewnym czasie dzięki pomocy sąsiada i członka rodziny udało się wyciągnąć ze środka amatora motoryzacji, który zaczął oddalać się z miejsca zdarzenia. Zaalarmowani policjanci zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec powiatu bielskiego. Osadzony w policyjnym areszcie mężczyzna jest doskonale znany organom ścigania ze swoich wcześniejszych "osiągnięć" kryminalnych, do których będzie mógł dopisać kolejne. Za próbę kradzieży pojazdu może mu teraz grozić do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.