Reklama

Wiadomości

  • 3 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1723

Dzieci zagrają na pięciu "stadionach"

Za nami:

O tym, że piłkarskie zmagania przedszkolaków cieszą się coraz większą popularnością wśród najmłodszych bielszczan i ich rodziców, najlepiej świadczy fakt, że do V edycji Przedszkoliady zgłosiło się 25 drużyn, w których wystąpi 248 adeptów futbolu!

Przedszkoliada 2013
Przedszkoliada 2013 · fot. UM Bielsko-Biała


Rekord frekwencji ucieszył organizatorów, którzy błyskawicznie zmodyfikowali regulamin i "dobudowali" jedno boisko. W niedzielę 7 czerwca rywalizacja toczyć się więc będzie na pięciu "stadionach", których nazwy mogą… rozpalić wyobraźnię, bo obok "Bielska-Białej" młodzi piłkarze zagrają także w: "Barcelonie", "Londynie", "Madrycie" i "Monachium". Takie nazwy nosić będą bowiem areny zmagań zlokalizowane na boisku piłkarskim przy ul. Młyńskiej 52b.

Prowadzący rozgrywki trenerzy Football Academy o godzinie 14.00 rozpoczną weryfikację drużyn. Kwadrans po odprawie technicznej, zaplanowanej na godzinę 14.15, sędziowie, w których rolę wcielą się piłkarze TS Podbeskidzie z kapitanem Markiem Sokołowskim na czele, dadzą gwizdkiem sygnał do inauguracji turnieju. Nie będzie w nim pokonanych. Każdy zawodnik uhonorowany zostanie bowiem koszulką. Ponadto każdy uczestnik nagrodzony zostanie przez Miasto medalem, a każde przedszkole pucharem.

Nie zabraknie również atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na najmłodszych czekają niespodzianki przygotowane przez sponsorów. Dorośli będą mogli nie tylko podziwiać występ Pawła Skóry - mistrza świata w trikach z piłką i sami wziąć udział w konkursie strzeleckim, ale także oddać krew w ramach akcji "Krewki piłkarz".

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.