Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2015
  • wyświetleń: 3241

Casting na top modelkę w Sferze

Marzysz po cichu by być kolejną, polską top modelką? Chciałabyś współpracować z najlepszymi projektantami i pojawić się na okładkach największych magazynów o modzie? Przyjdź na casting prestiżowego konkursu Elite Model Look, który po raz pierwszy organizowany jest w Bielsku-Białej!

eml


W sobotę, 13 czerwca w godzinach 11.00-18.00 zapraszamy do Galerii Sfera, gdzie każda dziewczyna w wieku 14-22 lat i wzroście minimum 172 cm będzie miała szansę wygrać 3-letni kontrakt z Agencją Elite Model Look. To właśnie w ten sposób swoją karierę zaczynały światowe top modelki, m. in. Care Delevingne, Cindy Crowford i Gisele Bundchen współpracujące obecnie z najlepszymi projektantami i domami mody, takimi jak: Chanel, Stella McCartney, Chloé, Gucci, Céline, Prada czy Alexander McQueen!

Jak przygotować się do castingu? Liczy się przede wszystkim fotogeniczność, osobowość i naturalne piękno. Co jeszcze? Zapytaliśmy o to Agnieszkę Stańczyk, Dyrektor konkursu Elite Model Look Poland. - Od wielu lat w modelingu nie szukamy żadnego określonego typu urody. Pierwszym najważniejszym kryterium wyboru jest wzrost - to pozostaje niezmienne, liczy się również dobra figura. A kolejne kryteria? (…) wiele cech - te, których dziewczyny zazwyczaj się wstydzą, jak piegi, rude włosy, „ostry” nos, przerwa między zębami często w modelingu stają się ich atutami.

Elite Model Look to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie modelingu i co roku przyciąga ok. 350.000 kandydatek z 800 miast i 60 krajów. Jednym z nich jest Polska, w której organizowany jest już od ponad 10 lat. Konkurs składa się z trzech etapów: castingu, Elite Model School, czyli zgrupowania oraz Gali Finałowej, podczas której zwycięzcę wybierze jury, wśród których znajdują się cenieni redaktorzy mody, fotografowie, styliści i projektanci mody.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.