bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 maja 2015
  • wyświetleń: 1783

Wrócił zza krat i pobił swoją matkę

Przed rokiem 30-letni bielszczanin opuścił mury zakładu karnego, gdzie trafił za znęcanie się nad matką, aby kilka dni temu ponownie wszcząć domową awanturę i dopuszczać się przemocy wobec 60-letniej kobiety.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na osiedlu Grunwaldzkim, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę ze swoją matką. W czasie kłótni pobił kobietę. Wulgarnie ją przezywał, poniżał i niszczył sprzęty domowe. Policjanci szybko obezwładnili awanturnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Noc spędził w policyjnym areszcie.

Nazajutrz usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny i zakazał mu kontaktu z pokrzywdzoną. Sprawca musi także opuścić mieszkanie, w którym do tej pory przebywał z matką. W przeszłości zatrzymany był już karany za podobne czyny, za co został skazany na karę więzienia. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.