bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 maja 2015
  • wyświetleń: 1431

Ukradł motocykl i sprzedał paserowi

19-letni bielszczanin ukradł motocykl, przemalował go, a następnie sprzedał paserowi. Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali złodzieja i jego wspólnika. Odzyskali też skradziony jednoślad. Za przestępstwa te sprawcom może teraz grozić nawet do 5 lat za kratkami.

Motocykl o wartości 3000 zł zniknął przed kilkoma dniami z posesji w bielskim Lipniku. Policjanci poszukiwali sprawcy. Szybko ustalili, że związek z kradzieżą może mieć 19-letni bielszczanin. Zatrzymali sprawcę oraz jego 25-letniego wspólnika, któremu sprzedał skradziony jednoślad.

W czasie przeszukania posesji należącej do pasera policjanci odnaleźli skradzione suzuki. Motocykl był przemalowany. Sprawcy zamienili też tablice rejestracyjne. Jednoślad wrócił już do właściciela. Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty. Za przestępstwa te grozi im do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.