bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 2488

Nastolatkowie z narkotykami

Posiadanie nawet niewielkiej ilość narkotyków pociąga za sobą poważne konsekwencje, o czym przekonali się już w piątek dwaj zatrzymani nastolatkowie. A to dopiero początek, bo czeka ich jeszcze rozprawa sądowa i wyrok - posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą nawet do 3 lat więzienia.

Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali w czwartek po południu dwóch 17-latków. Pierwszy z nich wpadł na bielskiej ul. Podwale. Zdradziło go nerwowe zachowanie w trakcie legitymowania. W czasie jego przeszukania policjanci odnaleźli pół gr. marihuany. Drugi z nastolatków został zatrzymany na ul. Grażyńskiego. Posiadał przy sobie blisko 1,5 gr. marihuany. Obaj zatrzymani trafili do policyjnego aresztu.

W piątek usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi im do 3 lat więzienia. Z pozoru błaha sprawa, jaką jest posiadanie nawet niewielkiej ilości środków odurzających, może w przyszłości rodzić poważne konsekwencje. Młodzi ludzie często nie zdają sobie sprawy, że są zawody, w których wymagane jest posiadane „czystej kartoteki”. Pracodawcy bardzo często wymagają od przyszłych pracowników legitymowania się zaświadczeniem o niekaralności.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.