bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 maja 2015
  • wyświetleń: 2442

Przejęli ponad 100 porcji marihuany

Ponad 100 porcji marihuany i kradziony rower odnaleźli policjanci z Kobiernic w czasie przeszukania mieszkania 20-letniego pasera. Sprawca został zatrzymany.

Rower o wartości 3 tys. zł zniknął w nocy 4 maja z posesji w Kozach. Śledczy z Kobiernic ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 20-latek z powiatu bielskiego. Wczoraj wkroczyli do jego mieszkania, gdzie w czasie przeszukania odnaleźli skradziony jednoślad i zabezpieczyli ponad 100 porcji marihuany. Sprawca został zatrzymany.

Po kilku godzinach policjanci zatrzymali także jego rówieśnika - podejrzanego o kradzież roweru. Obaj sprawcy zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszeli zarzuty. Pierwszemu z nich za posiadanie znacznych ilości narkotyków i paserstwo może grozić nawet do 10 lat za kratami. Drugi z zatrzymanych mężczyzn odpowie za kradzież, za co może trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.