bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 maja 2015
  • wyświetleń: 3113

Matka i ojciec z promilami

Ponad 3,5 promila alkoholu wykazało badanie 33-letniej kobiety, która "sprawowała opiekę" nad swoim 17-miesięcznym synkiem. Ojciec dziecka, który wrócił do mieszkania, aby przejąć rodzicielskie obowiązki, znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.

Do zdarzenia doszło w środę po południu w jednym z mieszkań na bielskim osiedlu Beskidzkim. Niepokojące informacje o tym, że matka chłopca może być nietrzeźwa, policjanci otrzymali od kuratora. W czasie interwencji w mieszkaniu zastali kompletnie pijaną kobietę, która opiekowała się 17-miesięcznym synkiem.

Badanie alkomatem wykazało, że 33-latka miała w organizmie 3,6 promila alkoholu. Również ojciec dziecka, który wrócił do domu, aby zająć się dzieckiem, znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Miał w organizmie ponad 0,2 promila alkoholu. Ostatecznie dzieckiem zaopiekowała się babcia. O losie rodziców zadecyduje teraz sąd rodzinny.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.