bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 2478

Kradzieże na kąpieliskach

Słonecznie dni sprawiają, że coraz chętniej odwiedzamy miejskie kąpieliska. Pochłonięci zabawą zapominamy niestety o właściwym zabezpieczeniu posiadanych, wartościowych przedmiotów. Dlatego policja apeluje o ostrożność!

W minionym tygodniu na bielskiej pływalni przy ulicy Konopnickiej, złodziej wykorzystał chwilową nieuwagę bielszczanki. Z pozostawionej na ręczniku torebki zginął telefon komórkowy o wartości 400 zł. Kolejny telefon komórkowy należący do mieszkanki powiatu cieszyńskiego, padł łupem złodzieja na kąpielisku przy ul. Startowej w Bielsku-Białej. Właścicielka wyceniła straty na 300 zł.

Dlatego prosimy o ostrożność. Podczas pobytu na pływalni nie zapominajmy o właściwym zabezpieczeniu wartościowych przedmiotów. Kradzieży można uniknąć, gdyż na terenie wszystkich tego typu obiektów są szatnie i przechowalnie.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.