Wiadomości
- 28 sierpnia 2011
- wyświetleń: 2814
Kradzieże na kąpieliskach
Słonecznie dni sprawiają, że coraz chętniej odwiedzamy miejskie kąpieliska. Pochłonięci zabawą zapominamy niestety o właściwym zabezpieczeniu posiadanych, wartościowych przedmiotów. Dlatego policja apeluje o ostrożność!
W minionym tygodniu na bielskiej pływalni przy ulicy Konopnickiej, złodziej wykorzystał chwilową nieuwagę bielszczanki. Z pozostawionej na ręczniku torebki zginął telefon komórkowy o wartości 400 zł. Kolejny telefon komórkowy należący do mieszkanki powiatu cieszyńskiego, padł łupem złodzieja na kąpielisku przy ul. Startowej w Bielsku-Białej. Właścicielka wyceniła straty na 300 zł.
Dlatego prosimy o ostrożność. Podczas pobytu na pływalni nie zapominajmy o właściwym zabezpieczeniu wartościowych przedmiotów. Kradzieży można uniknąć, gdyż na terenie wszystkich tego typu obiektów są szatnie i przechowalnie.
Dlatego prosimy o ostrożność. Podczas pobytu na pływalni nie zapominajmy o właściwym zabezpieczeniu wartościowych przedmiotów. Kradzieży można uniknąć, gdyż na terenie wszystkich tego typu obiektów są szatnie i przechowalnie.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematKradli materiał z zakładu produkującego profile aluminiowe. Są zatrzymani, jedna osoba poszukiwana
Ukrainka okradła dwie drogerie jednego dnia. Łup wart 1200 zł odzyskany
Złodziej połasił się na zestaw klocków. Użył przemocy wobec pracownicy sklepu
[FOTO] Zuchwała kradzież hulajnogi elektrycznej. Policjanci zatrzymali dwóch sprawców
Obcokrajowiec ukradł alkohol i zaatakował ochroniarza. Został "wyproszony" z naszego kraju
Kradł klocki Lego bez opamiętania w galerii handlowej. 32-latek w rękach policji
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









