bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 listopada 2010
  • wyświetleń: 3159

Kieszonkowcy w akcji

W ostatnich dniach w Bielsku-Białej doszło do licznych kradzieży kieszonkowych. Niefrasobliwość przyszłych ofiar ułatwiła złodziejom działanie aż w ośmiu przypadkach.

Sprawcy jak zwykle grasowali wszędzie tam, gdzie panował tłok: w lokalach, sklepach, autobusach, centrach handlowych, na dworcach i targowiskach.

W klubie rozrywkowym przy ulicy Mostowej złodziej okradł bawiącego się tam Francuza. Z jego kurtki zginął telefon komórkowy wart 1600 złotych.

Złodziej wykorzystał też nieuwagę jednej z klientek lokalu przy ulicy Stojałowskiego. Jego łupem padł portfel z dokumentami i telefon o wartości 500 złotych.

Z hurtowni przy ulicy Katowickiej zginął portfel z kompletem dokumentów, kartą bankomatową oraz pieniędzmi w kwocie 300 złotych.

Wartościowe przedmioty giną też z otwartych pojazdów. We wtorek z dostawczego mercedesa złodziej skradł portfel z dokumentami.

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.