bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 maja 2015
  • wyświetleń: 1941

Okradł pasażerkę autobusu MZK

51-letni mężczyzna, który okradł pasażerkę autobusu miejskiego, usłyszał już zarzuty. Kieszonkowiec został ujęty przez świadków zdarzenia, którzy błyskawicznie zareagowali. Dzięki ich postawie sprawca nie uniknie odpowiedzialności.

Do zdarzenia doszło w czwartek tuż przed południem w autobusie miejskim, który zatrzymał się na przystanku w centrum miasta. W czasie wysiadania, mężczyzna pospieszał kobietę, powodując zamieszanie i "sztuczny tłok". Pasażerka zorientowała się, że sprawca działał celowo. Z jej torebki zniknął bowiem portfel z dokumentami i gotówką w kwocie 170 zł. Wszczęła alarm i wskazała świadkom sprawcę.

Kieszonkowiec rzucił się do ucieczki, a kilku świadków ruszyło za nim w pościg. W czasie ucieczki rabuś odrzucił skradzione mienie. Świadkowie ujęli go na bielskiej ul. Barlickiego, a następnie przekazali w ręce patrolu. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Za kradzież grozi mu do 5 lat za kratami. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.