bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 maja 2015
  • wyświetleń: 2740

Kubicki trenerem Górali - wideo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

Koniec spekulacji, nowym trenerem Podbeskidzia został Dariusz Kubicki. Szkoleniowiec już po raz drugi w swej trenerskiej karierze związał się umową z bielskim zespołem.Kubicki prowadził już w przeszłości Podbeskidzie - w sezonie 2012/2013 przygotował zespół do wiosennej rundy i poprowadził go w pierwszych czterech spotkaniach, po czym związał się z rosyjskim Sybirem Nowosybirsk. Początek w Bielsku-Białej miał wymarzony, gdyż już w swoim debiucie TSP pokonało przed własną publicznością Jagiellonię Białystok 4:0. To w trudnej sytuacji wlało nadzieję w serca zarówno kibiców jak i piłkarzy i było początkiem pięknej walki o utrzymanie, która później kontynuowana była już pod wodzą Czesława Michniewicza.

W przeszłości Dariusz Kubicki był trenerem m.in. Legii Warszawa, Polonii Warszawa, Górnika Łęczna, Lechii Gdańsk czy Sybiru Nowosybirsk, a ostatnio Olimpii Grudziądz. Nowy trener związał się kontraktem do końca obecnych rozgrywek z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj