bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 maja 2015
  • wyświetleń: 1172

Walczą o poparcie dla kandydatów

Parlamentarzyści Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości na ostatniej prostej kampanii wyborczej zabiegają o głosy poparcia dla wiodących w sondażach kandydatów na Prezydenta RP.

Jeszcze przed długim weekendem posłanka Mirosława Nykiel wraz z członkami PO i sympatykami zorganizowała akcję wyborczą, polegającą na bezpośrednim kontakcie z mieszkańcami, zwaną door to door. - Odwiedzaliśmy mieszkańców w ich domach, rozmawiając o dokonaniach Bronisława Komorowskiego i wręczając list napisany przez Prezydenta. Dziękuję za miłe przyjęcie i zapraszam do oddania głosu 10 maja na Prezydenta Bronisława Komorowskiego - mówi posłanka Platformy Obywatelskiej.

konferencja pis
Konferencja parlamentarzystów PiS-u · fot. mat. prasowe


Tymczasem o poparcie dla Andrzeja Dudy zabiegają również parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości. W poniedziałek 4 maja posłowie Stanisław Szwed, Jacek Falfus oraz Stanisław Pięta zaprezentowali list Andrzeja Dudy skierowany do wyborców. Kandydat PiS na urząd Prezydenta RP zwraca się w nim do wyborców podsumowując ostatnie miesiące kampanii oraz dziękuje za miłe i sympatyczne spotkania w wielu regionach Polski.

Przypomnijmy, że w kampanijnym maratonie Andrzej Duda spotkał się również z mieszkańcami Bielska - Białej w wypełnionej po brzegi Sali NOT. W Bielsku-Białej najprawdopodobniej nie pojawi się przed pierwszą turą wyborów ubiegający się o reelekcję Bronisław Komorowski.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.