Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2015
  • 1 maja 2015
  • wyświetleń: 4629

Czerpała korzyści z prostytucji

Nawet do 3 lat więzienia może grozić 49-letniej kobiecie, podejrzanej o czerpanie korzyści z cudzego nierządu. Podejrzana została zatrzymana przez policjantów z wydziału kryminalnego bielskiej komendy. Sutenerstwo traktowała jako stałe źródło dochodu. Usłyszała już zarzuty, a sąd podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu.

prostytucja, zatrzymanie, kajdanki, policja
Czerpała korzyści z prostytucji · fot. KMP Bielsko-Biała


Śledczy z bielskiej komendy policji pracowali nad sprawą wykorzystywania młodych kobiet. Prowadzone działania doprowadziły do zatrzymania 49-latki, która od ponad 3 lat wynajmowała kilka mieszkań w centrum miasta i powiecie bielskim. Za odpowiednią opłatą stworzyła sprzyjające warunki „do pracy” co najmniej kilkunastu kobietom. Sama natomiast z procederu tego czerpała korzyści majątkowe. Zabezpieczony podczas przeszukań materiał dowodowy potwierdził, że sutenerstwo traktowała jako stałe źródło dochodu. Zatrzymana usłyszała już zarzuty. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu.

W toku śledztwa policjanci zatrzymali także 34-letnią wspólniczkę podejrzanej, która nakłaniała pokrzywdzone kobiety do zmiany zeznań obciążających 49-latkę. Sprawczyni usłyszała zarzuty, a prokurator zastosował wobec niej dozór policyjny i zakazał jej kontaktowania się z pokrzywdzonymi kobietami. Za podżeganie do składania fałszywych zeznań może jej teraz grozić nawet do 3 lat za kratami.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.