Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1281

Coraz częstsze kradzieże rowerów

W ostatnich dniach łupem złodziei padło aż pięć jednośladów. Policja apeluje o ostrożność i staranne zabezpieczenie posiadanych rowerów.

Z klatki schodowej budynku przy czechowickiej ul. Żeromskiego zniknął rower marki Kellys o wartości 1000 zł. Kilka jednośladów zniknęło także z piwnic w blokach. Tak było również w minioną niedzielę na bielskiej ul. Ks. Przemysława, gdzie włamywacz zerwał kłódkę i skradł z piwnicy „górala” wartego ponad 1000 zł. Kolejny jednoślad został skradziony z piwnicy bloku przy czechowickiej ul. Klasztornej. Jeszcze inny padł łupem złodzieja, który włamał się do piwnicy w bloku przy ul. Pięciu Stawów w Bielsku-Białej.

- Pamiętajmy, że utrudnimy złodziejom "pracę" jeśli postawimy na fachowe zabezpieczenie roweru. Warto skorzystać z mocnych i profesjonalnych blokad. Im więcej czasu i kłopotu zabierze złodziejowi kradzież tym mniejsze prawdopodobieństwo, że stracimy swój rower. Rower można też oznakować. Dobrze jest także sfotografować jednoślad, aby w przypadku jego kradzieży przekazać zdjęcie policji - apelują policjanci.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.