bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1341

O bezpieczeństwie w komisariacie

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej wspólnie z bielskim regionem Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA przeprowadzili zawody dla podopiecznych Placówek Wsparcia Dziennego Środowiskowego Centrum Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej. W czasie pobytu w komisariacie uczestnicy odpowiadali na pytania związane z bezpieczeństwem, a w ramach konkursu rozwiązywali krzyżówkę o tej tematyce.

„Rewolucja podwórkowa” w komisariacie - 04.2015 · fot. KMP w Bielsku-Białej


Zawody „Rewolucja podwórkowa” przeprowadzone zostały z inicjatywy przedstawicieli Placówek Wsparcia Dziennego Środowiskowego Centrum Pomocy dla dzieci i młodzieży zagrożonych marginalizacją. Pięcioosobowe grupy podopiecznych wraz z opiekunami przemieszczały się pomiędzy poszczególnymi instytucjami (siedzibą straży pożarnej i komisariatu I), a także pobliskiego centrum handlowego wykonując różne, punktowane zadania. W czasie pobytu w komisariacie zawodnicy odpowiadali na pytania związane z bezpieczeństwem i rozwiązywali krzyżówkę o tej tematyce. Każdy z uczestników otrzymał odblaskową opaskę.

Konkurs miał na celu wskazanie młodym ludziom alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu, a także rozbudzenie w nich zainteresowań związanych z wyborem przyszłego zawodu.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.