Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1483

Powiat na targach turystycznych

Podczas 20. Targów Turystyki i Wypoczynku w Warszawie powiat bielski promował swoje walory turystyczne i krajobrazowe na stoisku Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Powiat na targach turystycznych - 04.2015 · fot. Alina Macher/ Starostwo Powiatowe


Warszawskie Targi „Lato 2015” to największe w Polsce turystyczne targi konsumenckie, niezwykły kiermasz propozycji wypoczynku wakacyjnego i weekendowego. Na Targach prezentowana była oferta na wiosenno-letni sezon turystyczny. W tym roku krajem partnerskim był Iran, ale najwięcej pomysłów na urlopy i weekendy mieli krajowi wystawcy. Targom towarzyszyły Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych „Regionalna” oraz liczne konkursy i atrakcje dla dzieci.

Województwo śląskie, w tym powiat bielski, żywiecki, Beskidzka 5, miasto Bielsko-Biała, miasto Częstochowa, Górny Śląsk, powiat zawierciański, przyciągało zwiedzających i przedstawicieli branży turystycznej nie tylko interesującymi ofertami, atrakcyjnymi folderami, mapami i przewodnikami, ale również występami solistów Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” oraz prezentacją kuchni regionalnej.

Wszystkie te atrakcje zostały docenione przez organizatorów targów i Polską Organizację Turystyczną, a ofertę ekspozycyjną Śląskiej Organizacji Turystycznej w konkursie na najlepszą ofertę polskiego regionu nagrodzono I miejscem.

Alina Macher

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.