Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2015
  • 26 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 3720

TV: poszukiwania dwóch 10-latków

Przez kilka godzin bielscy policjanci poszukiwali dwóch 10-latków, którzy wyszli z domu na bielskim osiedlu Złote Łany i nie powrócili na noc. W działania zaangażowani byli wszyscy policjanci bielskiego garnizonu oraz mundurowi z oddziału prewencji.Chłopcy wyszli z domu około 17.30 i mimo późnej pory nie powrócili na noc. Z relacji ich opiekunów wynikało, że zbuntowali się, bo nie chcieli czytać książek i zabrać się za odrabianie lekcji. Kiedy przez kilka godzin nie wracali, zaniepokojeni opiekunowie zaalarmowali policję. Mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwania dzieci.

Przed 22.00 na nogi postawiono cały stan osobowy bielskiej jednostki. Na miejsce ściągnięto policyjne posiłki z oddziałów prewencji w Katowicach i Bielsku-Białej. Szczegółowo sprawdzano miejsca, gdzie chłopcy mogli przebywać. Weryfikowano każdą informację, która docierała do oficera dyżurnego. W poszukiwania zaangażowano także kierowców autobusów miejskich i taksówkarzy. Tuż przed północą, na bielskim Placu Chrobrego, 10-latkowie zostali odnalezieni przez policjantów, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Oddano ich pod opiekę rodziny.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.