bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1565

Włamał się i ukradł pluszowego misia

Policyjni wywiadowcy zatrzymali 46-letniego bielszczanina, który włamał się do pojemnika z odzieżą i skradł pluszowego misia. Za włamanie i kradzież cudzego mienia zatrzymanemu może teraz grozić nawet do 10 lat za kratami.

pluszowy miś
Miś został zabezpieczony przez policję · fot. KMP Bielsko-Biała


Mężczyzna, który wieczorem szedł bielską ulicą Norwida i groźnie wymachiwał siekierą, zaniepokoił mieszkańców. Świadkowie powiadomili o zdarzeniu mundurowych. Na ul. Wapienickiej policyjni wywiadowcy zauważyli mężczyznę, który siekierą uderzał w tablicę reklamową. Zatrzymali sprawcę, a w czasie jego przeszukania odnaleźli elementy uszkodzonej kłódki oraz pluszowego misia.

Jak się okazało, chwilę przed zatrzymaniem sprawca włamał się do pojemnika z odzieżą, z którego skradł misia. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Trafił do policyjnego aresztu. W piątek usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.