bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 6518

Samobójstwo na bulwarach?

Dziś rano na Bulwarach Straceńskich przechodzień zauważył wiszące na drzewie ciało. Najprawdopodobniej mężczyzna popełnił samobójstwo.

samobójstwo
Miejsce, w którym odnaleziono ciało mężczyzny · fot. bielsko.info


Zwłoki mężczyzny odnaleziono dzisiaj tuż po 7.00 w zagajniku na Bulwarach Straceńskich. Wszystko wskazuje na to, że popełnił on samobójstwo. Wstępnie wykluczono działanie innych osób. Mężczyzna w wieku około 50 lat, szatyn, ubrany był w granatową kurtę z kapturem (firmy 4F), sweter w pasy koloru czarno - szarego, koszulkę polo w szare paski, granatowe spodnie dżinsowe (firmy Wrangler), czarne buty sportowe (Nike). Na klatce piersiowej i prawej nodze nad kostką widoczne blizny pooperacyjne. Posiadał przy sobie popielaty krawat w kropki firmy Nek.

Wszelkie informacje mogące się przyczynić do identyfikacji mężczyzny prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, tel. 33 8157895, 33 8121448, nr alarmowe 997, 112.

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.