Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1073

Trzy razy włamali się do kiosku

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali trzech nastolatków, którzy trzykrotnie włamywali się do tego samego kiosku przy bielskiej ul. Sobieskiego. Za przestępstwa te dwójce dorosłych włamywaczy może teraz grozić nawet do 10 lat za kratami.

Po raz pierwszy sprawcy włamali się do kiosku nocą, 16 kwietnia. Podważyli roletę antywłamaniową i skradli kilka paczek papierosów. Zachęceni łatwym zyskiem kolejnej nocy ponownie skradli wyroby tytoniowe. Kiedy w niedzielę w nocy usiłowali się włamać do tego samego kiosku po raz trzeci, wpadli w zaplanowaną przez policjantów zasadzkę. Zatrzymanymi okazali się trzej bielszczanie w wieku od 16 do 19 lat. 17-latek i jego 19-letni wspólnik usłyszeli już zarzuty. Za włamania może im teraz grozić nawet do 10 lat więzienia. Ich 16-letni kolega stanie wkrótce przed sądem rodzinnym.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.