bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 4519

Targi Budownictwa "Twój Dom 2015"

Za nami:

Rekordowa liczba wystawców, "gorące" tematy na konferencjach, nowe inicjatywy targowe
powoduje, że tegoroczne Targi Budownictwa zapowiadają się wyjątkowo ciekawie.

Zainteresowanie wystawą jest ogromne. Udział zapowiedziało ponad 230 wystawców z Polski i z zagranicy. Jest to o 15 proc. więcej niż w ubiegłorocznej wiosennej edycji. Z optymizmem można przyjąć to za pierwszy symptom ożywienia koniunktury w branży budowlanej.

Targi są świetną okazją, by zapoznać się z nowinkami, podanymi w pigułce, za to na szeroką skalę. Pojawiło się wiele nowatorskich produktów i rozwiązań budowlanych, zapewniających komfort cieplny budynku a generujących niskie rachunki za energię. Na miejscu można zasięgnąć informacji, podpytać ekspertów, porównać i wybrać dla siebie najlepsze z możliwych rozwiązań.

To targi zarówno dla budujących, jak i osób planujących remont czy modernizację. Z myślą o tych ostatnich po raz pierwszy na targach zorganizowana została Strefa Dobrych Wnętrz - specjalnie oznaczone ekspozycje z nowoczesną aranżacją wnętrz. Są to meble, artykuły dekoracyjne, wyposażenie mieszkania, łazienki i kuchni. Inspirujące może okazać się samo oglądanie przygotowanych ekspozycji, dodatkowym atutem są stoiska, na których porad będą udzielać architekci wnętrz.

Targi Budownictwa to też okazja, by poszerzyć wiedzę, o tym jak dobrze budować. Pod hasłem Wiedza daje przewagę - odbywać się będą konferencje i wykłady znakomitych gości, dotykające aktualnych problemów budowlanych i sposobów ich rozwiązania. Swoją obecność na konferencjach zapowiedział europejskiej sławy twórca i propagator budownictwa pasywnego, Dipl. Ing. Günter Schlagowski.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.