Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2015
  • 1 maja 2015
  • wyświetleń: 7897

Dzień otwarty w bielskim WORD

Za nami:

Nowy dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zaprasza instruktorów, kandydatów na kierowców i wszystkich miłośników motoryzacji na dzień otwarty, który odbędzie się 1 maja w godzinach 9.00-16.00.

W programie dnia otwartego przewidziana jest m.in.: bezpłatna jazda szkoleniowa w kategorii B na placu manewrowym ośrodka, doskonalenie techniki jazdy - ćwiczenia na trolejach, prezentacja pojazdów egzaminacyjnych na placu manewrowym dla kategorii AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E oraz T prawa jazdy, możliwość skorzystania z symulatora zderzeń i z alkogogli.

O godzinie 12.00 odbędzie się spotkanie dyrektora Andrzeja Listowskiego z instruktorami oraz szefami ośrodków szkolenia, którego celem jest omówienie bieżących spraw związanych z egzaminowaniem kandydatów na kierowców. Spotkanie planowane jest w sali dydaktycznej na I piętrze.

dzień otwarty w WORD

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.