Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2015
  • 21 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 6492

Centrum handlowe zmienia nazwę

Retail Park Karpacka to nowa nazwa centrum handlowego przy al. Generała Andersa. Nazwa została zmieniona, aby dopasować ją do nazwy osiedla, przy którym jest zlokalizowana.

retail park
Retail Park Karpacka · fot. mat. prasowe


Retail Park Karpacka został otwarty pod koniec 2014 r. - Początkowo nazwa centrum brzmiała Retail Park Bielsko. Zdecydowaliśmy się jednak na jej zmianę, aby wprost nawiązać do osiedla w pobliżu którego galeria jest zlokalizowana. Ułatwi to mieszkańcom w zlokalizowaniu i dotarciu do obiektu - wyjaśnił Krzysztof Mucha, Business Development Manager Biura Inwestycji Kapitałowych S.A.

Nowy najemcą w lokalu jest firma zarządzająca siecią klubów fitness. CityFit Sp. z o.o. wynajęła nieco ponad 2 tys. mkw. powierzchni w galerii należącej do Biura Inwestycji Kapitałowych. Powstanie tam nowy klub fitness, funkcjonujący w ramach sieci rozwijanej na terenie całego kraju. Aktualnie CityFit zarządza klubami w Lublinie, Rzeszowie, Wałbrzychu oraz w Warszawie. W ramach oferowanych przez kluby fitness usług można korzystać z najnowocześniejszego sprzętu renomowanych marek, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

- Naszym celem był taki dobór najemców, aby w jak największym stopniu spełnić oczekiwania mieszkańców. Jesteśmy przekonani, że nowoczesny klub fitness będzie bardzo popularnym miejscem w mieście do uprawiania aktywnej rekreacji - powiedział Krzysztof Mucha.

Łączna powierzchnia Retail Park Karpacka wynosi ok. 6,3 tys. mkw. Nowe centrum handlowe składa się z dwóch obiektów: supermarketu spożywczego Biedronka liczącego 1,1 tys. mkw. oraz wielofunkcyjnego kompleksu handlowego o powierzchni 5,2 tys. mkw. Wśród najemców parku handlowego znajdują się popularne sklepy, w tym: drogeria Rossmann, Pepco - oferujące odzież i artykuły dla domu, sklep sportowy Decathlon Easy oraz Neonet z artykułami RTV AGD i IT, a także Apteka Ziko. Do dyspozycji klientów przygotowanych zostało około 230 miejsc parkingowych.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.