Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2015
  • 28 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 7631

Niektórzy prowadzą już kampanię

10 maja w Bielsku-Białej odbędą się bezpośrednie wybory do Rad Osiedli. Na portalu bielsko.info można zapoznać się z sylwetkami kandydatów do poszczególnych rad.

Podobnie jak podczas ubiegłorocznych wyborów samorządowych przygotowaliśmy serwis wyborczy. W jednym miejscu - pod adresem wybory.bielsko.info - informujemy o najważniejszych wydarzeniach związanych z wyborami do Rad Osiedli na terenie miasta Bielska-Białej.

Serwis wybory.bielsko.info jako jedyny w naszym mieście przedstawia pełne listy kandydatów we wszystkich 20 osiedlach, w których 10 maja odbędą się wybory. Każdy kandydat ma założone indywidualne konto, dzięki czemu sam może wprowadzić informacje o swojej osobie oraz swój program wyborczy. Na razie prym w uzupełnianiu sylwetek kandydatów do RO prym wiedzie osiedle Bielsko Południe.

kandydaci osiedla bielsko południe


Wszystkich kandydatów, którzy zechcą uzupełnić dane, prosimy o kontakt z redakcją portalu (redakcja@bielsko.info, tel. 884-884-080). W krótkim wniosku należy podać imię, nazwisko oraz nazwę Rady Osiedla.

Zamieszczenie informacji o kandydacie jest bezpłatne!

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.