Wiadomości
- 19 kwietnia 2015
- wyświetleń: 8758
4 x TAK dla zespołu Buenos Agres
Bielski zespół Buenos Agres zaprezentował się w niedzielę w programie Must Be The Music. Bielszczanie występ mogą uznać za udany, od jury programu otrzymali 4 głosy na TAK.

Jestem pod wielkim wrażeniem. To jest zupełnie nowa jakość... Mam nadzieję, że z zespołem spotkamy się w półfinale - powiedziała Kora po usłyszeniu kawałka "Time For Change" w wykonaniu Buenos Agres.

Trzymamy zatem kciuki za dalsze losy zespołu w muzycznym show Polsatu.
ZOBACZ TAKŻE
Paweł Pawlikowski z nagrodą w Cannes. Reżyser nagrodzony za film kręcony w Bielsku-Białej
Nowy teledysk „Białego” już w sieci. „Tiry na tory” zapowiada nowy album
Gorący tematXIII Góralska Pasterka w Straconce - filmowa relacja z muzycznej części nabożeństwa
Gorący tematMaja Chwalińska z dziką kartą do Wimbledonu! Polka zagra w turnieju głównym
Edyta Lewandowska triumfuje pod Babią Górą. Kolejny sukces bielskiej ultramaratonki
Miała być rozbudowa, nadal jej nie ma. Jaka przyszłość czeka szkołę w Kamienicy?
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







