Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1437

Złamał przepisy, chciał dać łapówkę

Kierowca Audi chciał uniknąć mandatu za złamanie przepisów, więc zaproponował policjantom łapówkę. W konsekwencji może trafić do więzienia na najbliższe 10 lat.

W środę po południu na ul. Warszawskiej policjanci zauważyli kierowcę Audi, który wyjeżdżając z podporządkowanej ulicy, najpierw nie zastosował się do znaku nakazującego mu jazdę w prawo, a następnie pokonał skrzyżowanie na czerwonym świetle. Policjanci zatrzymali sprawcę po krótkim pościgu. Kierowca niewiele się namyślając, wyjął z portfela banknot i usiłował go wręczyć policjantom stwierdzając, że "chciałby się dogadać".

Pomimo wyraźnych pouczeń ze strony mundurowych, że popełniania w ten sposób przestępstwo nalegał, aby policjanci przyjęli pieniądze. Mężczyzna został zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu. Za usiłowanie wręczenia łapówki grozi mu teraz 10 lat więzienia. Dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.