bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 2384

31-latek postrzelił sąsiada

O dużym szczęściu może mówić 26-letni bielszczanin, postrzelony z wiatrówki przez nietrzeźwego sąsiada. Śrut przeleciał tuż obok oka, raniąc go w skroń. Poszkodowanemu udzielono pomocy medycznej i założono kilka szwów. 31-letni sprawca został zatrzymany przez policjantów.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na bielskim Osiedlu Leszczyny. Pokrzywdzony czyścił samochód, gdy nagle usłyszał odgłos strzału, a po chwili poczuł, jak pocisk ociera się o jego skroń, przelatując tuż obok oka. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy medycznej i założono na ranę kilka szwów. Przybyli na miejsce policjanci szybko ustalili skąd padł feralny strzał. Zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który na sąsiedniej posesji postanowił sobie postrzelać z wiatrówki do kwiatów. Pech chciał, że jeden z wystrzelonych śrutów trafił sąsiada w skroń.

Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Jeśli okaże się, że poprzez swoje nieodpowiedzialne zachowanie naraził sąsiada na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, grozi mu do 3 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.