Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1522

Zatrzymany złodziej i jego wspólnik

Policjanci z komisariatu III, wspólnie z mundurowymi z bielskiego pododdziału prewencji, zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież sklepową i pobicie pracownika ochrony.

Do kradzieży doszło w bielskim sklepie przy al. Andersa, gdzie 36-latek skradł artykuły przemysłowe o wartości blisko 200 złotych. Moment kradzieży zauważył ochroniarz, który usiłował ująć rabusia. Sprawca nie dawał jednak za wygraną i zaatakował pracownika ochrony, a następnie rzucił się do ucieczki. W ucieczce pomógł mu jego 26-letni wspólnik, który najpierw kopał ochroniarza, a później go przytrzymywał.

Obaj sprawcy zdołali zbiec z miejsca zdarzenia. Nie uciekli jednak daleko. Chwilę później zostali zatrzymani przez policyjne patrole i trafili do celi. Usłyszeli już zarzuty. Straszy z nich - kradzieży rozbójniczej, młodszy - przemocy wobec ochroniarza i zmuszenia go do określonego zachowania. Za swoje czyny zatrzymani odpowiedzą wkrótce przed sądem.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.