bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 2341

Do aresztu za rozbój

Policjanci komisariatu II zatrzymali 37-letnią kobietę i jej o rok starszego wspólnika, podejrzanych o rozbój. Sprawcy decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Za przestępstwo to grozi im do 12 lat więzienia.

Na bielskiej ul. Szarotki, nietrzeźwa para zaatakowała 29-letniego bielszczanina. Sprawcy przewrócili pokrzywdzonego na ziemię i skopali go po całym ciele. Skradli ofierze plecak oraz telefon komórkowy. Mężczyzna doznał licznych obrażeń ciała. Konieczne okazało się udzielenie mu pomocy medycznej.

Powiadomieni o napaści policjanci rozpoczęli poszukiwanie napastników. Zatrzymali ich już kilka godzin później. Oboje byli nietrzeźwi - mieli we krwi od 1 - 2 promili alkoholu. Odzyskano też część zrabowanego przez nich mienia. Bandyci usłyszeli już zarzuty dokonania rozboju.

W minioną sobotę bielski sąd - na wniosek policji i prokuratury - tymczasowo aresztował zatrzymanych na okres trzech miesięcy.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.