Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1295

Uaktywnili się złodzieje rowerów

Wiosna to czas dający nam szansę na korzystanie z jednego z najzdrowszych środków transportu, jakim jest rower. Niestety ciągle - szczególnie w blokach - grasują złodzieje jednośladów. Tylko w ostatnich dniach łupem złodziei padły aż 4 rowery.

Jednoślad służy nam w życiu codziennym, w pracy, do uprawiania sportu czy zabawy. Jego wszechstronność i przydatność to nie jedyne zalety. Coraz częściej rower, dzięki atrakcyjnemu wyglądowi czy dobremu wyposażeniu, zwraca na siebie uwagę otoczenia. Niestety, nie tylko innych rowerzystów, ale także złodziei.

Tylko w ostatnich dniach łupem złodziei padły aż 4 rowery. Dwa pierwsze o wartości 2.000 zł zniknęły z korytarza bloku przy ul. Wadowickiej. Kolejne dwa zginęły z piwnicy bloku przy ul. Doliny Miętusiej, gdzie rabuś przedostał się po wyłamaniu skobla zabezpieczającego drzwi. Dlatego też użytkownicy jednośladów powinni pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, związanych z ich ochroną przed kradzieżą.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.