Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1414

Ukrył w bieliźnie pakunek z "trawką"

Policyjni wywiadowcy zatrzymali czwórkę młodych bielszczan, którzy są podejrzani o posiadanie narkotyków. Jeden z zatrzymanych mężczyzn sądził, że uda mu się uniknąć konsekwencji i ukrył woreczek z marihuaną w bieliźnie.

Nocą, na bielskiej ul. Czołgistów, policjanci zauważyli trójkę mężczyzn i młodą kobietę w bmw. Postanowili ich wylegitymować. W czasie kontroli zatrzymanych bielszczan w wieku od 18 do 20 lat, policjanci odnaleźli marihuanę. Zatrzymany 18-latek sądził, że uniknie konsekwencji i ukrył woreczek ze środkami odurzającymi w bieliźnie.

W zabezpieczonym zawiniątku znajdowało się blisko 50 porcji marihuany. Zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszeli zarzuty. W przeszłości dwoje z nich, w tym 19-letnia kobieta, byli już karani za podobne przestępstwa. O ich dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.