Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2015
  • 5 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 939

Zadbają o bezpieczeństwo na drogach

Bielska drogówka przez całe Święta Wielkanocne będzie czuwała nad bezpieczeństwem na drogach. W okresie tym spodziewany jest wzmożony ruch, zarówno lokalny jak i tranzytowy.

Policyjna akcja "Bezpieczny weekend" rozpoczęła się dzisiaj o godzinie 6.00. Działania są prowadzone na drogach całego województwa śląskiego. Biorą nich udział policjanci z drogówki, ale również innych pionów policji. Mundurowi sprawdzają stan techniczny pojazdów oraz przestrzeganie przez uczestników ruchu drogowego obowiązku jazdy w pasach bezpieczeństwa. Kontrolują również stan trzeźwości kierowców.

- Apelujemy do wszystkich osób podróżujących samochodem, aby jeszcze przed wyjazdem sprawdziły czy: pojazd jest sprawny, czy mamy wszystkie dokumenty (uprawniające do jazdy oraz potrzebne w razie awarii lub kolizji), czy bagaż jest dobrze poukładany i solidnie zamocowany. W trasie wykażmy się odpowiedzialnością i rozwagą - dostosujmy prędkość do warunków na drodze, respektujmy przepisy, bądźmy życzliwi dla innych użytkowników dróg. Pod żadnym pozorem nie siadajmy za kierownicą po spożyciu alkoholu - mówi nadkomisarz Elwira Jurasz z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.