Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1308

Splądrowali dom gospodarza imprezy

Policjanci z komisariatu I zatrzymali trójkę bielszczan, podejrzanych o kradzież laptopa i karty bankomatowej z jednego z mieszkań przy ul. Jaśminowej. Mundurowi odzyskali skradzione mienie. Za kradzież zatrzymanym może grozić nawet do 5 lat za kratami.

Do kradzieży doszło w czasie imprezy alkoholowej, na którą właściciel mieszkania zaprosił znajomych. Gdy tylko zasnął, goście splądrowali dom i skradli wartościowe rzeczy, w tym laptopa i kartę bankomatową. Nazajutrz, po przebudzeniu mężczyzna powiadomił o kradzieży policjantów. Mundurowi zatrzymali 40-letnią kobietę i jej dwóch wspólników w wieku 29 i 42 lat. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1 do 2 promili alkoholu.

W czasie przeszukania zatrzymanej odnaleźli kartę bankomatową należącą do pokrzywdzonego mężczyzny i osprzęt do laptopa, który padł łupem sprawców. Skradzionego laptopa śledczy odzyskali natomiast w jednym z lombardów na bielskich Złotych Łanach. Zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje teraz prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.