Wiadomości

  • 31 marca 2015
  • wyświetleń: 2102

Kolejny "amator" odkurzaczy i myjek

Bielscy policjanci z komisariatu II wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, podejrzanych o liczne włamania do odkurzaczy i myjek samochodowych na stacjach paliw oraz tzw. mlekomatów.

Policjanci pracowali nad sprawą włamań, do których dochodziło w ciągu ostatnich dwóch miesięcy na bielskich stacjach paliw. Sprawcy włamywali się do odkurzaczy i myjek samochodowych, z których kradli bilon. Rabusie wyłamywali też zamki w "mlekomatach", z których ginęły pieniądze w kwocie od 200 do 300 złotych.

Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że związek z tymi przestępstwami mogą mieć dwaj 19-letni bielszczanie. Sprawcy zostali zatrzymani w miniony weekend. Usłyszeli już zarzuty i przyznali się do włamań. Jeden z nich ma ich na swoim koncie aż dziewięć! O dalszym losie zatrzymanych rozstrzygnie teraz prokurator.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.