bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 listopada 2010
  • wyświetleń: 3664

Pobili 38-latka na śmierć

Policjanci komisariatu III zatrzymali 31-letniego mężczyznę i 27-letnią kobietę, podejrzanych o śmiertelne pobicie 38-letniego bielszczanina. Teraz za przestępstwo to grozi im nawet 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu w jednym z bielskich lokali przy ulicy Spółdzielców. Policjanci ustalili, że lokal był nieczynny, ale sprawca, który wcześniej remontował tam pomieszczenia, nadal dysponował kluczami.

W czasie wspólnej libacji alkoholowej, pomiędzy mężczyznami doszło do kłótni. Napastnik rzucił się na 38-latka i wspólnie z towarzyszącą mu kobietą, pobili go i skopali tak dotkliwie, że doznał między innymi złamania podstawy czaszki. Po bestialskim pobiciu, wynieśli ofiarę na zewnątrz i uciekli.

Policjanci, ściśle współpracując z prokuraturą, szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć para bielszczan. Oboje zostali zatrzymani. Bielski sąd - na wniosek policji i prokuratury - zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.