Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 marca 2015
  • wyświetleń: 808

Kradł płyny chłodnicze ze stacji paliw

Policjanci z komisariatu III zatrzymali 29-letniego bielszczanina, który jest podejrzany o kradzież rozbójniczą oraz liczne kradzieże płynów chłodniczych ze stacji paliw.

Do kradzieży rozbójniczej doszło 14 marca w jednym z bielskich marketów przy ul. Stawowej. Sprawca skradł 4 butelki wódki i szybkim krokiem skierował się do wyjścia. Jedna z ekspedientek usiłowała zatrzymać złodzieja. Wówczas sprawca zaatakował kobietę. Uderzył ją i rzucił się do ucieczki. Policjanci poszukiwali rabusia. Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że związek z tym zdarzeniem może mieć dobrze im znany bielszczanin.

Zatrzymali sprawcę, który oprócz zarzutu kradzieży rozbójniczej, usłyszał też zarzuty licznych kradzieży płynów chłodniczych z bielskiej stacji paliw przy ul. Cieszyńskiej. W przeszłości był on już karany za podobne czyny. Dzisiaj sprawca został doprowadzony do prokuratury i sądu. Bielski sad podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.