bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 marca 2015
  • 9 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 3324

Ostatni dzwonek dla kandydatów!

10 kwietnia o godz. 15.00 upływa termin zgłaszania kandydatów w wyborach do Rad Osiedli. Zainteresowanie wyborami na razie nie powala.

W piątek upływa termin zgłaszania kandydatur do Rad Osiedla. - W osiedlach, w których będzie tylko 15 kandydatur lub mniej, wezwiemy do uzupełnienia listy. Będzie to możliwe do 17 kwietnia - mówi Jarosław Klimaszewski, przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej.

Jeżeli do 17 kwietnia w danym osiedlu nie zgłosi się co najmniej 16 kandydatów, wybory do Rady Osiedla nie odbędą się. Z uzyskanych przez nasz portal informacji wynika, że w miniony wtorek w zaledwie pięciu osiedlach - na trzydzieści - była zgłoszona minimalna liczba kandydatów.

Wszystkie osoby, które chciałby społecznie zaangażować się w pracę na rzecz swoich osiedli, powinny złożyć komplet odpowiednich dokumentów. Kandydatów do Rad Osiedli rejestruje Miejska Komisja Wyborcza ds. wyborów do Rad Osiedli z siedzibą w Ratuszu, I piętro, pok. 43 w godzinach wskazanych w harmonogramie. Natomiast kandydatów do Obwodowych Komisji Wyborczych rejestrują pracownicy Biura Rady Miejskiej w Ratuszu, I piętro, pok. 54.

Niezdecydowanych raz jeszcze zachęcamy do wypełnienia i osobistego złożenia stosownego formularza. Wszelkie niezbędne informacje dla kandydatów znajdują się na specjalnie przygotowanej stronie pod adresem www.radyosiedlibb.pl oraz we właściwym dziale na stronie Rady Miejskiej.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.