Wiadomości

  • 18 marca 2015
  • wyświetleń: 2731

Sprawcom odebrali prawa jazdy

Sprawcy ostatnich wypadków drogowych w Bielsku-Białej i Szczyrku zlekceważyli zasady ostrożności i bezpieczeństwa. Za te rażące nieprawidłowości policjanci zatrzymali im prawa jazdy.

Do pierwszego z potrąceń doszło w poniedziałek tuż przed godziną 8.00 w Bielsku-Białej na ul. Cieszyńskiej. 66-letni bielszczanin kierujący Hondą, wyjeżdżając z podporządkowanej ul. Siemiradzkiego potrącił 16-latkę, która przechodziła przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Poszkodowana doznała poważnego stłuczenia twarzoczaszki i krwiaka oczodołu. Przewieziono ją do szpitala.

Do kolejnego wypadku doszło przed 14.00 w Szczyrku na ul. Beskidzkiej, gdzie 60-letni kierowca Opla, w czasie manewru skrętu w lewo nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i potrącił 55-letniego rowerzystę. Poszkodowany mężczyzna doznał urazu głowy i stłuczenia kolan. Przypominamy, że za spowodowanie wypadku może grozić kara nawet do 3 lat więzienia.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj