bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 marca 2015
  • 24 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 3872

Koncert Maleńczuka w Bielsku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj

Za nami:

Cinematographer Productions zaprasza na jedyny w okolicy koncert Macieja Maleńczuka z zespołem Psychodancing. Wydarzenie odbędzie się już 24 kwietnia w bielskim Klubie Klimat. Początek koncertu o godzinie 21.00, otwarcie bram o 19.30.- Koncert Macieja Maleńczuka, to nie pierwsza sztuka, którą realizujemy na deskach sceny Klubu Klimat. Po niedawnym remoncie wnętrze uzyskało nowego ducha, a koncerty realizowane przez Cinematographer Productions w tym miejscu cieszą się dużą popularnością. Plany związane z dalszą eksploatacją bielskiej sceny wydają się na ten rok bardzo ambitne. Na razie nie możemy zdradzić wszystkiego, ale każdego, kto chce zasmakować klimatu koncertów w tym miejscu zapraszamy już 24 kwietnia na Maćka Maleńczuka z zespołem Psychodancing - zachęcają organizatorzy.

Cena biletów w przedsprzedaż wynosi 80 złotych, a w dniu koncertu - 90 złotych. Bilety są dostępne na portalach:


maciej maleńczuk


Maleńczuk należy do tych osobowości polskiej sceny muzycznej, które swym zachowaniem łamią stereotypy, zacierają standardy zachowań i negują to, co wypada lub nie dla ogółu opinii publicznej.

Pikantne teksty, prowokacyjny styl i nieprzeciętny język, sprawiają, że artysta trafia w swoim przekazie do wszystkich grup społecznych. Na jego koncertach nie ma barier a występy na żywo stają się okazją do dobrej zabawy, będącej jednocześnie odskocznią i groteską otaczającej nas rzeczywistości.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Klimat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj